Výlet k lípě - MŠ Kunčina

Před 10 lety děti z našich MŠ společně s panem Bisem zasadili lípu u rozhledny Strážný vrch. K tomuto výročí jsme se vydali 2.6.2021 na ono místo. U lípy jsme se setkali s revírníkem, panem Bisem, který dětem sdělil zajímavé informace o lípě srdčité a zodpověděl dětem jejich otázky. Děti si prohlédly lípu, poslechly si jména dětí, které ji zasadily a uvědomily si, že mnohé z nich znají. Na závěr pan revírník slavnostně odstranil ochranné pletivo kolem kmenu lípy, jelikož je již dostatečně velká a  lesní zvířátka jí již neublíží.

Po malém občerstvení děti stavěly v lese domečky pro lesní skřítky. A jelikož jsme byli u rozhledny, měly děti možnost ji zdolat a pokochat se rozhledem do krajiny.

Dětem se výlet velmi líbil.

Děkujeme panu Bisovi za zajímavé informace a čas, který nám věnoval.

Za MŠ A. Marková a H. Fafílková

Posledních 30 dnů: 2 574 | Posledních 7 dnů: 651 | Posledních 24h: 98