Vánoční besídka a Ježíšek ve školce v Nové Vsi

Dne 12. 12. 2018 proběhla v MŠ "Vánoční besídka s rodiči". K této příležitosti si děti s paní učitelkou vyzdobily prostory školky a vystoupily před rodiči s programem. Předášely, zpívaly, dramatizovaly krátké scénky, tančily při hudbě, pohybově ztvárnily říkanky. Předaly rodičům přáníčka a malé svícny. Rodičům ukázaly některé hračky v MŠ a společně si pak pohráli.

Ve vánoční atmosféře děti druhý den pokračovaly. Do MŠ přišel Ježíšek s nadílkou nových hraček a velkým pohoštěním, které připravili rodiče. Děti si tak užily velmi krásnou a radostnou atmosféru Vánoc.

Děkujeme rodičům za spolupráci.

Za MŠ  L. Pavloňová

Posledních 30 dnů: 2 590 | Posledních 7 dnů: 662 | Posledních 24h: 85