Já a moji kamarádi - Berušky

V týdnu věnovaném kamarádům ve školce jsme se dále spolu s dětmi seznamovali. Děti si upevňovaly jména ostatních dětí ve třídě, pravidla, hrály spolu hry a prozkoumávaly, co vše zajímavého ve třídě mohou najít.
Jako zpestření jsme také vyrazili zasadit společně se třídou Včeliček strom ořešák do úvozu kousek od školky. Děti hledání místa pro strom bavilo.
Taktéž se dětem líbilo obtiskávání ručiček na papír. Všechny ruce jsme pověsili kolem sluníčka na nástěnku jako takový symbol přátelství ve třídě Berušek.

Za MŠ Andrea Stupková Šiborová

Posledních 30 dnů: 2 591 | Posledních 7 dnů: 664 | Posledních 24h: 87