Mateřská škola
Kunčina, okres Svitavy

+420 461 318 324

ms.kuncina@seznam.cz

 

 

 

 

 

Provozní doba MŠ: po-pá 6.00-16.00 hod.
 

12.01.2023

Přecházíme na TWIGSEE

Milí rodiče,

 

naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém – aplikaci Twigsee https://www.twigsee.com/prihlaseni-pro-rodice/.

 

Důvodem je úspora času, větší ochrana Vašich dat, ale i ohleduplnost k přírodě. Zároveň tím sjednotíme způsob naší vzájemné komunikace přes jeden bezpečný kanál, omezíme administrativní zátěž a převedeme matriku školy do elektronické formy.

 

Během následujících dní Vám zašleme dva e-maily

1. E-mail s pozvánkou do systému Twigsee spolu s informacemi, jak si aplikaci nainstalovat a jak se přihlásit. Po jejím stažení nezapomeňte povolit aplikaci zasílání notifikací.

2. E-mail s odkazem na interaktivní formulář, kterým aktualizujete údaje o dětech.

Výhodou aplikace je také to, že můžete přizvat další rodinné příslušníky, buď prostřednictvím interaktivního formuláře nebo kontaktováním ředitelky MŠ nebo Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu.

 

O výhodách aplikace Twigsse pro Vás se dozvíte více ve videu - http://www.youtube.com/watch?v=mYL-vR8uJk0. Zajímá Vás, jak s aplikací pracovat? Podívejte se do návodu https://knowledge.twigsee.com/wp-content/uploads/2022/04/Seznameni-s-aplikaci-a-omluvenkami-1.pdf?utm_source=onboarding&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Seznameni-s-aplikaci-a-omluvenkami.

 

Platnost přihlášení je 1 týden, proto se prosím, do této doby přihlaste.

 

Děkujeme Vám za spolupráci!

 

Budeme se na Vás těšit jak ve školce, tak v Twigsee.

 

 

Za MŠ Hana Fafílková

 

 

 

 

 

Diskuze k článku

Červen 2024

Promo video
Poslední fotogalerie
Divadlo

23.05.2024

Divadlo

3 fotografií

Nepřehlédněte
Digitalizujeme školu

01.12.2022

Digitalizujeme školu

V rámci Národního plánu obnovy, fondu Evropské unie -  Next Generation EU, byla naší mateřské škole poskytnuta dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení…

Partneři

ALLKO s.r.o. UHELNÉ SKLADY MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - JAN FAJMAN, podnikatel AGRO KUNČINA a.s. BIOINVEST KUNČINA, s.r.o. SUNUNVEST SLOVÁCKO, s.r.o. TRUHLÁŘSTVÍ FRANTIŠEK KNÁPEK MALOOBCHODNÍ SÍŤ HRUŠKA, s.r.o. COOP DRUŽSTVO HB NOVÁ VES MAS  Moravskotřebovsko a Jevíčsko o.p.s. František Knápek - reklama SDH KUNČINA OBEC KUNČINA MATUŠÁK AGRION s.r.o. Lesy České republiky

Počet návštěv: 183 785
Posledních 30 dnů: 1 882 | Posledních 7 dnů: 371 | Posledních 24h: 34

Vytvořeno službou: eSchool.cz - moderní školní weby

© 2013 skolkakuncina.eschool.cz