Mateřská škola
Kunčina, okres Svitavy

+420 461 318 324

ms.kuncina@seznam.cz

 

 

 

 

 

Provozní doba MŠ: po-pá 6.00-16.00 hod.
 

15.09.2022

Seznámení se školkou - Berušky

První zářijové týdny jsme ve třídě Berušek přivítali nové kamarády, kteří začali chodit s námi do školky. Seznámili jsme se s naším kamarádem Sluníčkem, které nás provází celou školkou. Prozkoumali jsme prostory mateřské školy, seznámili jsme se se zaměstnanci školky a s režimem v MŠ. Hlavním cílem bylo zvládnout adaptaci dětí a jejich odloučení od rodičů. S dětmi si ve třídě vytváříme třídní pravidla, kreslíme jejich symboly a vysvětlujeme si důležitost jejich dodržování. Děti byly poučeny o bezpečném chování v MŠ. 

Děti se v těchto týdnech seznamovaly s novými hračkami a objevovaly, co všechno naše MŠ nabízí. Děti velice bavilo stavět z kostek, lego kostek domečky, komíny, ohrádky pro zvířátka a hry se stavebnicemi. Dále je velice bavily hry s robotickými hračkami - Včelka, Dinosauři, jízda s auty a stavby silnic. Velice oblíbené jsou u dětí námětové hry na rodinu, obchod nebo hra na kuchaře a malovali jsme barvami sluníčko. Na školní zahradě jsme se seznámili s herními prvky. Děti velice baví starat se o naše zvířátka - morčátko, rybičky, strašilky a agamu.

 

Za MŠ L. Bártová

Diskuze k článku

Září 2022

Promo video
Jídelníček
Poslední fotogalerie

Partneři

ALLKO s.r.o. UHELNÉ SKLADY MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - JAN FAJMAN, podnikatel AGRO KUNČINA a.s. BIOINVEST KUNČINA, s.r.o. SUNUNVEST SLOVÁCKO, s.r.o. TRUHLÁŘSTVÍ FRANTIŠEK KNÁPEK MALOOBCHODNÍ SÍŤ HRUŠKA, s.r.o. COOP DRUŽSTVO HB NOVÁ VES MAS  Moravskotřebovsko a Jevíčsko o.p.s. František Knápek - reklama SDH KUNČINA OBEC KUNČINA MATUŠÁK AGRION s.r.o. Lesy České republiky

Počet návštěv: 142 701
Posledních 30 dnů: 1 861 | Posledních 7 dnů: 431 | Posledních 24h: 75

Vytvořeno službou: eSchool.cz - moderní školní weby

© 2013 skolkakuncina.eschool.cz